Integrites супроводжує «Житомирський Картонний Комбінат» в проекті по залученню фінансування від Ощадбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Integrites супроводжує «Житомирський Картонний Комбінат» в проекті по залученню фінансування від Ощадбанку

307
Міжнародна юридична фірма Integrites виступила юридичним радником компанії «Житомирський картонний комбінат», одного з найбільших постачальників паперової продукції в Україні та країнах СНД в проекті із залучення фінансування від Ощадбанку.
Зокрема, юристи МЮФ Integrites консультували «Житомирський картонний комбінат» (ЖКК), з питань українського та іноземного права, а також відносно процедур, пов’язаний зі схваленням залучення фінансування з боку власників ТОВ «ЖКК».
ТОВ «ЖКК» залучив кредит АТ «Ощадбанку» на модернізацію виробництва та впровадження енергозберігаючих виробничих технологій. Залученні кошти будуть направлені на придбання та встановлення нової, сучасної машини з випуску упаковки для яєць та оновлення системи енергозабезпечення комбінату, у тому числі установку твердопаливного газогенеруючого котла, парової турбіни та повністю автоматизованих систем управління енергозабезпеченням підприємства.
«Установка найновітнішого з існуючих на міжнародному ринку устаткувань та впровадження енергозберігаючих технологій дозволяє нам вийти на новий рівень якості продукції та одночасно зменшити її собівартість», – підкреслює Генеральний директор Житомирського картонного комбінату Олег Карпека.
ТОВ «Житомирський картонний комбінат» – найбільший в Україні виробник упаковок для яєць, паперу та гофрованої тари. Об’єм виробництва для яєць складає 15 млн.шт. лотків в місяць. Комбінат також виробляє більш ніж 3 тис.т. паперу та 1 млн.кв.м гофротари.
Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).
За матеріалами:
Integrites
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас