703
Продажі ВАЗу в Росії впали на 18%
— Світ
Продажі “АвтоВАЗу” в Росії впали в травні на 17,7% до аналогічного періоду 2012 року, випливає з повідомлення підприємства. У минулому місяці “АвтоВАЗ” продав в Росії 38 тис. автомобілів, всього з урахуванням експорту – 44,6 тис. автомобілів Lada (на 13% менше, ніж у травні минулого року).
Тимчасове зниження продажів автомобілів передбачено бізнес-планом підприємства “і зумовлене загальним сповільненням авторинку Росії, більш довгими травневими святами і зміною модельного ряду”, йдеться в повідомленні компанії.
У травні 2013 року на експорт найбільший автовиробник Росії поставив 6,6 тис. машини, на 29,4% більше аналогічного місяця минулого року.
За п’ять місяців 2013 року “АвтоВАЗ” продав 222,3 тис. автомобілів, на 4,7% менше, ніж за аналогічний період минулого року. У Росії з початку 2013 року продано 189,6 тис. машин – на 7,9% менше, ніж за січень-травень 2012 року.
За матеріалами: Вести.ru
Поділитися новиною