Акції Банку Кіпру та Марфін Банку заарештовані київським судом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Акції Банку Кіпру та Марфін Банку заарештовані київським судом

Кредит&Депозит
4000
Госпсуд Києва в другій половині травня заарештував акції двох українських банків з кіпрським капіталом – Банку Кіпру (належить Bank of Cyprus) і Марфін Банку (Cyprus Popular Bank) за позовом двох ТОВ – “Люксор Смарт” і “РБТ Транс”, які надалі розраховують отримати контроль над банками.
Як повідомляє партнер української “дочки” великої кіпрської юридичної фірми, за позивачами стоїть “Альфа-груп” російського олігарха Михайла Фрідмана. Це підтвердив один з менеджерів А1 (інвестиційний підрозділ “Альфи”).
За даними ще одного джерела видання, в загальній складності у “Альфа-груп” в результаті введених на Кіпрі фінансових обмежень зависло на рахунках у Cyprus Popular Bank близько $50 млн.
Арешт акцій українських “дочок” кіпрських фінустанов – це спосіб тиску на Кіпр з метою повернути гроші, кажуть у А1. “Заподіювати шкоду українським банкам ніхто не збирається. Акції заарештовані для забезпечення вимог А1 до кіпрських банках і тиску на кіпріотів”, – відзначило джерело видання.
Активи Банку Кіпру на 1 квітня становили 2,6 млрд грн (65-е місце в Україні), статутний капітал – 700 млн грн. Банк нараховує 44 відділення. Активи Марфін Банку – 4,02 млрд грн (48-е місце), статутний капітал – 435 млн грн. Філіальна мережа банку налічує 53 відділення, 35 з яких сконцентровані в Одеській області.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас