У Росссіі губернатор оголосив, що звільнить чиновників, які не скинули зайву вагу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росссіі губернатор оголосив, що звільнить чиновників, які не скинули зайву вагу

Світ
1121
Губернатор Пензенської області Василь Бочкарьов може незабаром уславитися самим “ідейним” главою регіону. Він не залишає спроб удосконалити навколишній світ, у тому числі чиновників. У понеділок Бочкарьов в черговий раз блиснув ініціативою, покликаної ублаговиднити ввірений йому обласний уряд.
Зокрема, Бочкарьов закликав підлеглих показати співгромадянам приклад здорового способу життя і схуднути. Персональне завдання щодо позбавлення від зайвої ваги отримав від губернатора глава обласного Мінохоронздоров’я Володимир Стрючков, передає портал PenzaNews. “Даю Вам доручення – за півроку скинути 16 кг”, – сказав Бочкарьов, звертаючись до чиновника в ході оперативної наради в регіональному уряді.
Крім того, Бочкарьов звернув увагу на великі форми міністра лісового, мисливського господарства та природокористування Миколи Аргаткіна та заступника голови облспорткомітет Володимира Жучкова. “У Вас термін – два місяці. Не скинув вагу, не привів себе в порядок – йди з уряду! Як можна, працюючи в Спорткомітеті, бути таким пузатим?” – Обурився губернатор.
Заперечень з боку чиновників не було. Тим часом це вже не перша спроба пензенського губернатора поліпшити імідж своїх чиновників. Влітку минулого року він запропонував ввести для них періодичну здачу нормативів з фізкультури.
Навесні 2011 року Бочкарьов порекомендував головам міст і районів пересісти з особистих автомобілів на моторолери для здійснення особистого контролю за благоустроєм ввірених їм населених пунктів.
А ще раніше – розпорядився позбавити чиновників службових стільникових телефонів, обіцяв звільняти тих, хто не володіє комп’ютером і не спілкується з представниками ЗМІ, а також зобов’язав чиновників особисто вмовляти пензенських жінок народжувати якомога більше дітей. Три роки тому він зобов’язував їх стати персональними наставниками дітей-сиріт.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас