Google буде просувати нові смартфони Motorola за рахунок низької ціни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google буде просувати нові смартфони Motorola за рахунок низької ціни

Технології&Авто
937
Виконавчий директор Motorola Денніс Вудсайд на конференції AllThingsD D11 заявив, що завдяки невеликій ринковій частці компанії, вона може почати захоплення ринку тими способами, які недоступні виробникам, націленим на високий рівень прибутку.
Він зазначив, що з плином часу всі технології стають більш доступними і додав: “Однією з областей, якою ми вважаємо відкритою для Motorola – це створення високоякісних дешевих пристроїв … Ціна смартфона без контракту в $650? Цього не буде”. Між іншим, у США ціна Galaxy S4 з еталонним оточенням Google без контракту становить саме $650.
Подібні бесіди можуть змусити керівників компанії Samsung, велика частина смартфонів якій працює на Android, понервувати. У цьому році очікується вихід смартфона Motorola нового покоління Moto X, який покликаний скласти конкуренцію iPhone і Samsung Galaxy S4. Якщо Motorola, яка також випускає Android-апарати, встановить низьку вартість флагманських рішень для експансії на ринок, це може підірвати доходи конкурентів.
Google говорить, що Motorola працює незалежно, але продаж з мінімальною накруткою є вигідною саме пошуковому гігантові. Це дозволить розширити частку ринку Android, причому в еталонному виконанні. Продаючи смартфони навіть без прибутку, Google компенсує це за допомогою служб, чого не зможуть дозволити собі її апаратні партнери, такі як Samsung, LG або HTC.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас