ЗМІ: "Новий Абрамович" перевернув футбольний ринок Європи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: "Новий Абрамович" перевернув футбольний ринок Європи

Особисті фінанси
3944
Літо ще не розпочалося, а російський підприємець Дмитро Риболовлєв, власник футбольного клубу “Монако”, вже розорив ринок трансферів, зауважує El Pais. “Монако” зовсім недавно піднявся до першого дивізіону французької Ліги, а Риболовлєв уклав контракти з двома колишніми гравцями “Порту” – Хамесом Родрігесом (на 45 млн євро) і Моутінью (на 25 млн євро), пояснює журналіст Каєтано Рос.
За даними газети, ось-ось буде оголошено про контракт з Радамелем Фалькао (раніше “Атлетико”). Вчора було підписано угоду з Рікарду Карвалью, що грав за мадридський “Реал”.
Спортивна асоціація Монако з дня свого заснування в 1924 році перебуває у французькій футбольній Лізі. Футболісти користуються податковими пільгами, призначеними жителям князівства Монако. “Але прихід в 2011 році російського олігарха, який придбав 66% клубу за 100 млн, викликав роздратування у решти команд Ліги-1, що вимагають зрівняти умови”, – йдеться в статті. Нині Ліга зобов’язує всі клуби першого і другого дивізіонів переїхати до Франції до червня 2014 року.
“Третина “Монако” належить самому князівству. Тому-то князь Альберт позитивно сприйняв появу Риболовлєва”, – пише газета. Розквіт “Монако” припав на 70-80-ті роки, своїм нинішнім злетом клуб зобов’язаний італійському тренеру Раньєрі, запрошеному в 2012 році.
Заодно газета наводить біографію Риболовлєва і зауважує: “він міг би зійти зі сторінок роману Достоєвського”.
За матеріалами:
Inopressa
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас