Motorola запропонувала користувачам ковтати паролі (ФОТО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Motorola запропонувала користувачам ковтати паролі (ФОТО)

Технології&Авто
753
Компанія Motorola Mobility, що належить Google, запропонувала замінити паролі засобами аутентифікації, що поміщаються в тіло людини, повідомляє All Things Digital.
Два такі аутентифікатори представила на IT-конференції D11, що відкрилася 28 травня в Каліфорнії, керівниця підрозділу дослідницьких проектів Motorola Регіна Дуган (Regina Dugan).
Перший аутентифікатор являє собою «електронне татуювання», яке наноситься на руку. «Татуювання» складається з кріплення і гнучкої електронної схеми, до числа компонентів якої входять датчик і антени.
Другий засіб є пігулкою з харчового матеріалу, що містить електронний чип. Чип приводить в дію шлункова кислота після проковтування пігулки.
Motorola запропонувала користувачам ковтати паролі (ФОТО)
Motorola запропонувала користувачам ковтати паролі (ФОТО)
І чип в пілюлі, і татуювання здатні виробляти сигнал, який може бути зчитаний мобільним пристроєм і використаний як підтвердження особи користувача.
Регіна Дуган зазначила, що «пігулки» та «електронні татуювання» навряд чи увійдуть в ужиток в найближчому майбутньому, проте підкреслила, що Motorola вважає такі засоби аутентифікації перспективними.
Відзначимо, що обидва засоби розроблені не в Motorola. «Татуювання» придумала Массачусетська компанія MC10, а пігулки – компанія Proteus Digital Health. При розробці пристроїв передбачалося, що вони будуть використовуватися в першу чергу в медицині.
Про необхідність придумати альтернативу паролям висловлювалися і представники інших компаній. Так, топ-менеджер платіжної системи PayPal Майкл Барретт (Michael Barrett) запропонував зробити наголос на біометричних ідентифікаторах – наприклад, відбитках пальців або сітківці ока.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас