Київ без мера ще на 2 роки, штрафна вилка для ДАІ, 70% іграшок неякісні - підсумки четверга — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київ без мера ще на 2 роки, штрафна вилка для ДАІ, 70% іграшок неякісні - підсумки четверга

1182
Чемодан-вокзал-Магадан?
Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сьогодні визначив місця проживання для російських репатріантів – громадян СРСР,які на момент розпаду країни опинилися в нових «національних республіках». Документом затверджується перелік регіонів, куди будуть відправлятися репатріанти, що побажали отримати громадянство РФ. Так от, до переліку територій пріоритетного заселення були включені 10 суб’єктів РФ: Бурятія, Забайкальський край, Камчатський край, Приморський край, Хабаровський край, Амурська область, Іркутська область, Магаданська область, Сахалінська область і Єврейська автономна область. Що тут скажеш… Комусь ще хочеться після цього повернутися в холодні обійми нашого східного сусіда?
Штрафна вилка для ДАІ
Опозиція знову пропонує непоганий законопроект – депутат Олександр Бригинець хоче уніфікувати штрафи за порушення правил дорожнього руху. Як зазначає автор у пояснювальній записці, законопроект покликаний знизити корупційні прояви при визначенні суми штрафу співробітниками ДАІ за порушення правил дорожнього руху. Зараз у правилах дорожнього рухів встановлена “вилка” суми штрафу за їх порушення. Законопроект же пропонує встановити конкретну суму штрафу за конкретне порушення ПДР. “Прийняття законопроекту сприятиме чіткому розрахунку штрафу за порушення правил дорожнього руху, що дозволить знизити ризик корупційних дій при оформленні правопорушення, а також дозволить покращити імідж правоохоронних органів”, – зазначив Бригинець. Ось чому б і прийняти такий закон? Адже гірше від нього автомобілістам точно не стане. Та й питання “скільки вам виписувати” буде трохи менше)))
Малого і середнього бізнесу в Україні майже не залишилося
Частка малого та середнього бізнесу в українській економіці не перевищує 7%, коли в Східній Європі цей показник сягає 40%. Про це заявив глава фракції “УДАР” Віталій Кличко. “Малий і середній бізнес в усіх розвинених країнах – це основа економки. Основну частину ВВП становить саме малий і середній бізнес. У нас, на жаль, зовсім інша ситуація… У країнах Східної Європи близько 30-40% економіки – це малий і середній бізнес. У нас цей показник за офіційними даними не перевищує 7%. Це говорить про те, що нинішній владі не потрібен малий і середній бізнес”, – заявив Кличко. Цікаво – хто ж не погодиться з політиком? Втім, напевно знайдуться такі, які будуть розповідати про те, що Україну врятує тільки великий бізнес)
Кіпр нас заінвестував
Сьогодні трохи несподівану новину повідомив і НБУ. За його інформацією, обсяг прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну в квітні 2013 року по порівнянні з квітнем 2012-го виріс у чотири з половиною рази до $ 417 млн. Правда при цьому, обсяг ПІІ за чотири місяці 2013 зменшився на 6,1%, склавши $ 1,649 млрд. Інвестиції надійшли з 130 країн світу, а найбільше вкладень прийшло з Республіки Кіпр, Німеччини, Нідерландів, Російської Федерації, Австрії і Великобританії. Виходить, що банківська криза на Кіпрі дійсно дала поштовх припливу грошей в Україну. Це звичайно ж, якщо вірити цифрам НБУ. А їм – як вчора заявив Азаров – тільки вірити і можна в наш неспокійний час.
70% іграшок, що продаються в Україні, неякісні
Як показали випробування іграшок, проведені “Укрметртестстандартом”, близько 70% іграшок не відповідають вимогам нормативних документів, а невідповідність маркування присутній в 95% випадків. Більшість іграшок не витримали випробувань на міцність корпусу і швів, надійність кріплення дрібних деталей, гостроту крайок і кінців. Дуже неприємна новина, особливо для батьків. Що тут скажеш – будьте пильні і купуйте тільки якісні іграшки.
Київ без мера ще на 2 роки
Вибори депутатів Київради та столичного міського голови повинні проводитися в 2015 році. Це випливає з рішення Конституційного суду, яке було прийнято 29 травня і оприлюднено в четвер. Нагадаю – в Києві наприкінці травня 2008 року відбулися позачергові вибори депутатів Київради і столичного міського голови. Леонід Черновецький, обраний на цих виборах міським головою, подав у відставку 1 червня 2012 року, і Київрада 12 липня того ж року прийняла до відома факт дострокового припинення його повноважень. Згідно з рішенням Київради, його секретар Галина Герега тимчасово виконує повноваження київського міського голови з моменту дострокового припинення повноважень Черновецького на цій посаді.
Згідно з чинною Конституцією, термін повноважень депутатів місцевих рад складає п’ять років.
До речі, опозиція заявила про намір блокувати роботу Київради з 2 червня, оскільки термін її повноважень завершиться, і вона буде нелегітимною. Ось тільки виходить, що тепер блокуй не блокуй – толку 0. КСУ вирішив, і його рішення скасувати неможливо. Столиця великої країни без мера 3 роки? Дурниця, в Україні і не таке можливо…
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас