Баффет прикуповує енергетичні активи за $5,59 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Баффет прикуповує енергетичні активи за $5,59 млрд

Енергетика
430
Підрозділ Berkshire Hathaway, інвестиційної компанії американського мільярдера Уоррена Баффета, домовився про придбання невадської енергокомпанії NV Energy Inc. за $5,59 млрд.
У рамках підписаної зобов’язуючої угоди MidAmerican Energy Holdings, що входить до Berkshire Hathaway, викупить всі звичайні акції NV Energy, що обертаються на ринку, за ціною $23,75 за кожну, йдеться в повідомленні компаній.
Це приблизно на 23% перевищує рівень котирувань на закриття ринку 29 травня ($19,28).
Операція була одноголосно схвалена радами директорів обох компаній. Для її завершення потрібно схвалення акціонерів NV Energy, а також регулюючих органів. Операцію планується закрити в першому кварталі 2014 року.
NV Energy продовжить роботу як окремий підрозділ MidAmerican Energy під власною назвою, її штаб-квартира залишиться в Лас-Вегасі, наголошується в прес-релізі.
Повідомлення про операцію було опубліковано після закінчення основної торговельної сесії в середу, під час електронних торгів ціна акцій NV Energy підскочила більш ніж на 23% – до $23,73.
NV Energy забезпечує електрикою і газом близько 1,3 млн споживачів в Неваді. Кількість споживачів, що обслуговуються MidAmerican Energy, після завершення операції досягне 8,4 млн, а її активи – $66 млрд.
На даний час найбільшою електро- і газопостачальною компанією США є Duke Energy, яка обслуговує близько 7,8 млн споживачів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас