Китайська компанія купить найбільшого свинаря у світі за $4,7 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайська компанія купить найбільшого свинаря у світі за $4,7 млрд

Аграрний ринок
755
Китайська компанія Shuanghui International купить найбільшого в світі виробника свиней, Smithfield Foods, за 4,7 мільярда доларів. Про це повідомляється в прес-релізі Smithfield Foods.
Операція буде укладена після схвалення регуляторами США, в тому числі Комітетом з іноземних інвестицій (US Committee on Foreign Investment). Shuanghui заплатить за кожну акцію Smithfield 34 долари. Таким чином, премія до ринкової ціни акцій складе 31 відсоток.
Shuanghui також візьме на себе 2,4 мільярда доларів боргу виробника свинини. З урахуванням боргу операція оцінюється більш ніж у сім мільярдів доларів.
Головний офіс Smithfield Foods знаходиться в США. Активи компанії розташовані в 26 американських штатах і десяти європейських країнах. У компанії по всьому світі працює 46 тисяч осіб. Щорічно корпорація вирощує більше 15 мільйонів свиней, при цьому вона забиває і переробляє 27 мільйонів тварин.
Китай посідає третє місце у світі за споживанням американської свинини. Китайські виробники задовольнити внутрішній попит на свинину поки не можуть, так як свинина в КНР дуже популярна. На неї припадає 60 відсотків всіх м’ясопродуктів, що споживаються в країні. Крім того, в КНР періодично виявляють порушення санітарних норм. Так, у березні в роздрібному продажу замість свинини і баранини було виявлено м’ясо щурів.
Протягом останніх років китайські компанії анонсували кілька великих поглинань іноземних структур. Так, наприкінці минулого року група інвесторів з КНР придбала контрольний пакет акцій найбільшої після GECAS авіалізингової компанії, ILFC. Сума операції склала 4,2 мільярда доларів.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас