Тім Кук пояснив, чому Apple випускає тільки один iPhone — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тім Кук пояснив, чому Apple випускає тільки один iPhone

Технології&Авто
1656
У компанії Apple запитують себе, чи може Apple одночасно розробляти кілька смартфонів без втрати якості, і до цих пір сил на це не вистачало. Звучить така заява розмито, але можна трактувати її як “розширенню продуктової лінійки – бути”, адже проблеми носять технічний, а не ідеологічний характер. У той же час Тім Кук порівняв ідею створення кількох варіантів iPhone з історією виникнення Mac і iPad і підкреслив, що кожен з пристроїв створювався для певної аудиторії. “Чи варто нам зараз зосередитися на задоволенні потреб іншої групи людей?” – таке питання Тім Кук ставить перед собою і своєю компанією.
Якщо трохи поспекулювати, можна припустити, що принципових заперечень з приводу розширення лінійки у голови Apple немає, але міні-iPhone, про який гуде ринок, і інші моделі ми побачимо набагато пізніше, ніж очікувалося.
І ще одне питання – про розмір екрану. На нього Тім Кук теж відповів вправно. Він нагадав, що у великих екранів є низка очевидних недоліків. Це і деякі проблеми передачі кольору, і баланс білого, і, звичайно, високий рівень енергоспоживання.
Виходить, що Apple зовсім не “боїться” великих екранів, як вважають багато аналітиків. І не намагається грати на контрасті з конкурентами, створюючи більш компактні пристрої. Зростання діагоналі екрану з 3,5” до 4” у iPhone 5 – хороший приклад: мабуть, саме такий розмір дисплея “яблучникам” вдалося створити без шкоди для якості картинки або рівня енергоспоживання.
За матеріалами:
Ізвестія в Украінє
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас