В банку "Аркада" підтвердили, що ДАБК зупинила будівництво двох будинків на "Осокорках-Північних" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В банку "Аркада" підтвердили, що ДАБК зупинила будівництво двох будинків на "Осокорках-Північних"

Нерухомість
1940
У ПАТ АКБ “Аркада” підтвердили, що в квітні 2013 р. інспекцією ДАБК у м. Києві була проведена позапланова перевірка будівництва будинків N10а і N10б на території мікрорайонів N2, 3, 4 житлового масиву “Осокорки-Північні” у Дарницькому районі міста Києва, за результатами якої інспекцією було винесено припис про призупинення будівництва будинків. Про це йдеться на офіційному сайті банку.
“Враховуючи численні звернення довірителів Фонду фінансування будівництва “Молодіжний квартал” і Керуючого ФФБ щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва багатоквартирних будинків N10а і N10б на території мікрорайонів N2, 3, 4 житлового масиву “Осокорки-Північні” у Дарницькому районі міста Києва, ТОВ “Фірма “Девелопер” вважає за необхідне пояснити таке.
У квітні 2013 р. інспекцією ДАБК у м. Києві (далі – інспекція) була проведена позапланова перевірка будівництва згаданих будинків, за результатами якої інспекцією було винесено припис про призупинення будівництва зазначених будинків”, – йдеться в тексті повідомлення.
Як повідомили в банку, поки рішення Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю м. Києва оскаржено в адміністративному суді.
“Забудовник налаштований на позитивне рішення суду в найкоротші терміни, що не вплине на заплановані терміни спорудження і введення об’єктів будівництва в експлуатацію”, – йдеться в тексті повідомлення.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас