Викрили шахрая: виманив у 40 одеських моряків майже 300 тис. грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Викрили шахрая: виманив у 40 одеських моряків майже 300 тис. грн

Кримінал
1208
Співробітниками карного розшуку Портофранківського відділу міліції міста Одеси викрито працівника морського агентства з працевлаштування моряків, який зумів обдурити громадян, що хотіли піти в рейс. Про це повідомили в ГУ МВС Одеської області.
Як зазначили правоохоронці, 67-річний одесит, працюючи менеджером крюїнгової компанії, почав свою протиправну діяльність в 2009 році, коли вперше взяв гроші у моряка за відправлення у рейс.
“З 2009 по 2012 роки, під виглядом організації працевлаштування на судна, чоловік шахрайським шляхом, таємно від керівників фірми, заволодів грошима 40-ка моряків, отримуючи з кожного від 500 до 1000 доларів США. Жертвам обману недобросовісний працівник гарантував працевлаштування протягом місяця. Знаходячи потрібні слова і користуючись ім’ям компанії, але не підписуючи жодного документа з моряками, він успішно привласнював отримані гроші, не збираючись виконувати взяті на себе зобов’язання”, – зазначили правоохоронці.
Як з’ясувалося пізніше, керівництво фірми не знало про способи заробітку свого підлеглого.
“Директора агентства приголомшила інформація про суми і чисельність людей, що пройшли через руки менеджера, і він звернувся до правоохоронних органів. Після того, як міліція почала роботу за заявами ошуканих громадян, злякавшись відповідальності, менеджер спробував сховатися, змінивши номер мобільного телефону та оформивши лікарняний. Незабаром місце знаходження несумлінного громадянина було встановлено, і він добровільно з’явився в міліцію, де зізнався у скоєнні злочину. Як виявилося, грошей у нього вже не було, так само як і будь-якого іншого майна, яке могло б покрити збитки, завдані потерпілим”, – розповіли правоохоронці.
У ході слідства встановлено 40 ошуканих громадян, у яких менеджер виманив гроші в сумі понад 300 тисяч гривень.
Відносно 67-річного одесита розпочато кримінальне провадження, передбачене ч.ч. 1 і 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас