У США запропонували боротися з інтернет-піратами за допомогою вірусів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У США запропонували боротися з інтернет-піратами за допомогою вірусів

Світ
559
Комісія з протидії розкраданню американської інтелектуальної власності запропонувала дозволяти захисникам авторських прав використовувати шкідливі програми для протидії піратам. Про це йдеться в її доповіді, направленій в Конгрес США.
Члени комісії вважають, що на всі комп’ютери потрібно примусово встановлювати програму, яка, у разі виявлення неліцензійного контенту, блокуватиме комп’ютер. Розблокувати його зможе тільки поліція.
Низка ЗМІ вже припустили, що Конгрес США розглядатиме такі заходи. Так, видання TheNextWeb вважає вимоги комісії “абсолютно протизаконними”.
Подібні програми антивірусні компанії відносять до класу ransomware і розцінюють як шкідливі. Вони блокують екран або клавіатуру користувача, вимагаючи від нього виконати якусь дію (перевести гроші, відправити SMS).
Комісія з протидії розкраданню американської інтелектуальної власності є незалежною організацією. До неї входять представники як демократичної, так і республіканської партій. Вона націлена, серед іншого, на оцінку причин та масштабу міжнародних порушень авторських прав, а зокрема ролі Китаю в таких порушеннях. На чолі комісії стоять колишній директор Національної розвідки США Денніс Блер (Dennis C. Blair) і колишній посол США в Китаї Джон Хантсман-молодший (Jon M. Huntsman, Jr.).
Раніше повідомлялося, що торгове представництво США в своєму щорічному спеціальному звіті поставило Україну на перше місце в списку країн, що не забезпечують ефективну правову охорону інтелектуальної власності.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас