Північна Корея запропонувала Південній підписати повноцінний мирний договір — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Північна Корея запропонувала Південній підписати повноцінний мирний договір

Світ
1064
У середу, 29 травня, Пхеньян закликав Південну Корею підписати мирний договір замість чинної угоди про перемир’я, укладеної після закінчення Корейської війни 1950-53 років. Про це повідомляє газета Нодон сінмун, яка є офіційним органом правлячої партії КНДР.
Цитуючи слова північнокорейського керівництва, газета пише: “Якби режим миру був створений у минулому, то, в першу чергу, не виникло б проблеми з денуклеаризацією – проблеми, яка зараз зайшла в глухий кут”.
У статті йдеться, що стан тимчасового перемир’я на Корейському півострові є лише вигідним для США, які намагаються “задушити КНДР”.
Напередодні КНДР оголосила, що не відмовиться від свого ядерного потенціалу “в умовах постійних ядерних загроз з боку США”.
Ситуація на Корейському півострові різко загострилася в березні цього року після проведення США і Південною Кореєю широкомасштабних військових навчань. Влада КНДР заявила, що у разі військової провокації дасть відповідь за “законами військового часу” і розірвала договір про перемир’я з Сеулом. Північнокорейське керівництво також закрило спільну корейську індустріальну зону Кесон, де працювали близько 900 південнокорейських і 53 тисячі громадян КНДР.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас