Діти, що голодують, принесуть світовій економіці $125 млрд збитків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Діти, що голодують, принесуть світовій економіці $125 млрд збитків

Світ
365
Втрати світової економіки від дітей, що недоїдають, складуть $125 млрд до 2030 року, підрахували аналітики міжнародної організації Save the Children.
Економічні втрати з’являються через проблеми з навчанням, які переживають діти, що недоїдають. За інформацією організації, таким страждають діти, яким не дісталася потрібна кількість поживних речовин під час першого року життя. Брак освіти призводить до втрати 20% їх можливих доходів.
У дослідженні не відзначається, на ґрунті чого робиться висновок про 20% скорочення доходів у дітей, що голодують, коли вони виростають. При цьому зазначено, що падіння може дійти до 66%.
Зазначимо, що дослідження було проведено серед трьох тисяч дітей, які страждають від недоїдання. З’ясувалося, що їхні здібності в математиці на 7% нижчі, ніж в однолітків, що повноцінно харчувалися. У вісім років кількість тих з них, хто не вміє прочитати найпростіше речення, вища на 19%.
У Save the Children підкреслюють, що дитяче недоїдання властиве країнам з традиційною та аграрною економікою, де превалює фізична і низькокваліфікована праця. За інформацією організації, у світі страждає від недоїдання кожна четверта дитина.
Зазначимо, що зараз дефіцит продуктів харчування властивий країнам Азії та Африки. Про проблему голоду регулярно говорять і в ООН. За прогнозами продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), до 2030 року населення Землі зросте з нинішніх семи до дев’яти мільярдів осіб. В організації вважають, що зростання сільськогосподарського виробництва спровокує виснаження водних ресурсів і вирубку лісів.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас