Нові водійські права з чипом будуть на 50 грн дорожчими від звичайних — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нові водійські права з чипом будуть на 50 грн дорожчими від звичайних

Особисті фінанси
1601
В Україні на цьому тижні почнуть видавати водійські посвідчення з чіпом. Такі права будуть дорожче звичайних на 50 грн., заявив начальник Центру безпеки дорожнього руху Сергій Будник.
“Вартість водійських прав з чипом становить 248 грн. У той час як звичайні права обійдуться в 198 грн.”, – говорить Сергій Будник.
“У чип заноситься інформація, яка є на самому посвідченні водія, а також додаткова інформація, пов’язана із захистом, домашньою адресою громадянина, його податковим номером, біометричними даними”, – сказав Будник.
Таким чином, за словами Сергія Будника, права з чипом убезпечать водіїв від підробки посвідчень.
На сьогоднішній день водій може зробити вибір – отримувати права з чипом або без нього. При цьому Сергій Будник не зміг прогнозувати, чи довго триватиме така свобода. “У законодавстві не вказано, чи завжди у водіїв буде вибір, які права отримувати”, – пояснив він.
Також, згідно з постановою Кабміну, змінено термін дії водійського посвідчення.
“У нас було встановлено термін дії 50 років, сьогодні ж відповідною постановою передбачено, що термін дії для категорій А-А1, В-В1 встановлений 20 років, для інших – 10 років”, – зазначив начальник Центру безпеки дорожнього руху.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас