Samsung давить Apple виручкою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung давить Apple виручкою

Технології&Авто
2081
Samsung знову вдалося обігнати Apple за обсягом виручки, яка склала $23,62 млрд проти $22,95 млрд в Apple. Попит на пристрої Samsung формує підтримка високошвидкісної передачі даних через 4G-мережі. В наступному місяці корпорація готується представити три нові моделі.
Samsung за підсумками першого кварталу 2013 року повернув собі світове лідерство за обсягами виручки від проданих смартфонів, обігнавши за цим показником свого американського конкурента Apple. За даними дослідницької фірми Strategy Analytics, виручка Samsung від реалізації смартфонів склала в січні – березні 2013 року $23,62 млрд – це на $952 млн перевищує показник четвертого кварталу 2012 року.
Apple вдалося реалізувати iPhone на $22,95 млрд – на чверть менше, ніж у попередньому кварталі.
Третє місце за обсягом продажів смартфонів з великим відставанням посіла фінська Nokia – її показник склав $3,64 млрд, на четвертому місці LG Electronics з $2,95 млрд.
Samsung посідав перше місце за кількістю проданих смартфонів ще в третьому кварталі 2012 року. Але в період з вересня по грудень минулого року він поступився позиціями лідера компанії Apple, якій вдалося наростити попит на свої смартфони завдяки випуску iPhone 5.
У першому кварталі 2013 року Samsung вдалося знову перевищити обсяги продажів Apple завдяки випуску нових високотехнологічних моделей смартфонів з підтримкою технології високошвидкісної передачі даних через LTE-мережі.
Представник Samsung зазначив, що продажі цієї моделі смартфонів досягли позначки 10 млн за 27 днів; такого ж показника попереднє покоління смартфонів цієї лінійки – Galaxy S3 – досягло протягом 50 днів. Анонс гаджета відбувся в середині березня, він надійшов у продаж в кінці квітня.
Менш ніж через три місяці після презентації Galaxy S4 південнокорейська корпорація готується провести новий захід. Він відбудеться в Лондоні 20 червня. На запрошенні зображені три фрагменти пристроїв від Samsung – з лінійок Galaxy і Ativ.
Захід Samsung пройде за тиждень до конференції розробників Microsoft Build і через 10 днів після конференції Worldwide Developers, організованої Apple.
Напередодні британський сайт Samsung, присвячений мобільним додаткам, випадково повідомив про швидкий випуск зменшеної версії флагманського телефону – Galaxy S4 mini. Фотографія деякий час була опублікована на ресурсі, але згодом була вилучена. За даними The Wall Street Journal, швидше за все, міні-версія Galaxy S4 – один зі смартфонів, які будуть представлені на презентації 20 червня.
На світовому ринку смартфонів у січні – березні 2013 року Samsung вдалося наростити частку з торішніх 29% до 33%. Ринкова частка Apple знизилася за вказаний період з 23% до 18%.
У рейтингу компаній з операційного прибутку Samsung в першому кварталі 2013 року посів друге місце з часткою 21,8%, поступившись за цим показником Apple – 31%. Третє місце у LG – 4,1%, четверте у Sharp – 3%.
Анастасія Матвєєва
За матеріалами:
Газета.Ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас