Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхівки без документів - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхівки без документів - ЗМІ

Нерухомість
4013
ТОВ “Фірма “Девелопер”, що є дочірнім підприємством банку ВАТ АКБ “Аркада”, без всяких дозволів і нормативних документів побудувало в Києві два житлові будинки.
У 2009 році був затверджений генеральний план нового мікрорайону “Осокорки-Північні”, згідно з яким новий мікрорайон повинен був складатися з 11 житлових будинків та об’єктів соціально-культурного призначення. Зараз 7 будинків (№3,5,6,7,8,9,11) вже введені в експлуатацію, ще 4 (№№1,2,4,10) знаходяться на стадії активного будівництва. Проектувальником виступив інститут “Київпроект”, а замовником – ТОВ “Фірма “Девелопер”, яке входить до складу ПАТ АКБ “Аркада”.
Однак, незважаючи на затверджений план забудови, в мікрорайоні почали будувати ще два багатоповерхові будинки, які проектом не передбачені.
“Обурені жителі введених в експлуатацію навколишніх будинків, яким вже був обіцяний не тільки гідний вигляд з вікна, але і місця для автотранспорту на забудованій автостоянці, написали до Інспекції держархбудконтролю. Інспекція держархбудконтролю у Києві з’ясувала, що дозвільних документів на будівництво цих двох будинків немає. Зокрема, не отримані містобудівні умови та обмеження, обов’язкові при коригуванні проекту будівництва, занижена категорія складності (замість 5-ї вказана 2-а). Виникає питання, яким чином розпочато будівництво багатоповерхових будинків на території, яка передбачалася під автостоянку на 800 місць? Яким чином без вихідних даних шановним проектним інститутом було розроблено проектну документацію, що є прямим порушенням містобудівного законодавства? Як з’явилося доповнення до висновку експертизи, якщо земельна ділянка призначалася під іншу функцію і не було вихідних даних для проектування?”, – розповів співрозмовник.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас