В Єгипті заборонили наймати чоловіків у спортцентри при готелях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Єгипті заборонили наймати чоловіків у спортцентри при готелях

Світ
8475
Фітнес-клуби при готелях в Єгипті, що спеціалізуються на наданні оздоровчих послуг для жінок, відтепер не зможуть наймати на роботу чоловіків. Відповідне розпорядження, як повідомили сьогодні місцеві ЗМІ, підписав міністр туризму АРЄ Хішам Заазу. За його словами, це зроблено з “метою протидії сексуальним домаганням”, проблема яких гостро стоїть в Країні пірамід вже не перший рік.
Як зазначив міністр, спортцентри, що порушили цей указ, будуть закриті. “Якщо ж на клуб надійде скарга за фактами неналежної поведінки з боку обслуговуючого персоналу, у клубу може бути взагалі відкликана ліцензія”, – сказав він. У Єгипті більшість спортцентрів та оздоровчих клубів розташовані при готелях.
З аналогічними цілями, додав міністр, буде вестися контроль за всіма туристичними човнами і прогулянковими яхтами, які виходять в Червоне море з туристами. “Міністерство у співпраці з усіма зацікавленими сторонами, а також органами безпеки країни зробить всі зусилля щодо викорінення цього явища, що ганьбить репутацію Єгипту як туристичної держави”, – підкреслив Заазу.
Проблема сексуальних домагань, що гостро стояла в країні ще до революції, набула в останні роки небувалих масштабів у світлі ослаблення ситуації у сфері безпеки. Молоді люди відкрито пристають до жінок – як іноземок, так і місцевих мешканок, причому, часом їх не бентежить ні присутність чоловіка, ні закритий одяг об’єкта їх переслідувань. У курортних зонах туристки все частіше скаржаться на недозволену поведінку з боку персоналу готелів. У Каїрі останнім часом на вулиці у вихідні дні стали виходити спеціальні патрулі, які відловлюють таких “мисливців за сумнівними пригодами”.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас