Ремонт та будівництво українських доріг знову довірять туркам - рішення Кабміну — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ремонт та будівництво українських доріг знову довірять туркам - рішення Кабміну

Казна та Політика
2613
Турецькі компанії будуть займатися ремонтом і будівництвом українських доріг. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов на прес-конференції в Кабінеті Міністрів України.
“Туреччина дуже зацікавлена в будівництві доріг в Україні. Ми домовилися так: коли у нас буде чітко сформульована остаточна програма щодо робіт на українських дорогах, Україна відразу дасть сигнал нашим турецьким партнерам. Турецькі компанії, за їхніми словами, будуть охоче брати участь в ремонті та, швидше за все, у будівництві доріг”, – зазначив Прасолов.
У той же час він пояснив, що уряд стурбований поганим станом доріг і відсутністю джерел коштів на їх ремонт. “Рішення поки не прийнято. Ми поки не обговорювали питання про підвищення акцизів на бензин на 50%. Крім акцизу, щонайменше є шість джерел фінансування (на ремонт доріг. – Ред.)”, – сказав Прасолов.
Він також зазначив, що один із заходів щодо поліпшення стану доріг – це зменшення навантаження на дорожнє полотно при перевезенні вантажів важкими автомобілями.
“Один із заходів щодо поліпшення стану доріг – це збільшення кількості доріг, де є пости вагового контролю”, – сказав Прасолов.
У 2011 році служба автомобільних доріг у Львівській області 30 серпня підписала договір з ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” на завершення поточного ремонту двох ділянок дороги державного значення М-10 Львів – Краковець на суму 202,7 млн. гривень. Роботи виконуються в рамках підготовки до Євро-2012, тому профільне Нацагентство дозволило укласти угоду за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”.
Будівництво доріг турецької компанії викликало багато невдоволення з боку влади Львова.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас