Григорій Суркіс став віце-президентом УЄФА — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Григорій Суркіс став віце-президентом УЄФА

Світ
992
Виконавчий комітет УЄФА на своєму засіданні в п’ятницю призначив п’ять віце-президентів Європейського футбольного союзу на 2013-2015 роки.
Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, ними стали Сенеш Ерзік (Туреччина), Анхель Марія Вільяр Льона (Іспанія), Маріос Лефкарітіс (Кіпр), Джанкарло Абете (Італія) та Григорій Суркіс (Україна).
Засідання виконкому УЄФА відбулося відразу після завершення 37-го Чергового Конгресу УЄФА. На ньому були обрані нові члени виконкому організації. “Оскільки на вісім місць у Виконавчому комітеті УЄФА було вісім кандидатів, всі вони були обрані шляхом акламації (без голосування). Джанкарло Абете (Італія), Аллан Хансен (Данія), Франтішек Лауринець (Словаччина), Маріос Лефкарітіс (Кіпр) і Авраам Лузон (Ізраїль) і Міхаел ван Прааг (Нідерланди) були переобрані, а Девід Гілл (Англія) і Вольфганг Нірсбах (Німеччина) були обрані на чотирирічний термін вперше”, – йдеться в повідомленні.
Аналогічно чотири людини претендували на чотири європейські місця у Виконавчому комітеті ФІФА. Мішель Д’Хооге (Бельгія), Сенеш Ерзік (Туреччина), Маріос Лефкарітіс (Кіпр) і Віталій Мутко (Росія) були переобрані на чотири роки шляхом акламації.
Г.Суркіс з серпня 2000 року був президентом Федерації футболу України. Став однією з головних дійових осіб в отриманні, підготовці та проведенні Україною чемпіонату Європи з футболу 2012 року. 30 травня 2012 р. він заявив, що не боротиметься за пост президента національної асоціації на найближчих виборах. 2 вересня його змінив на цій посаді Анатолій Коньков.
Г.Суркіс – член виконкому УЄФА з 2004 року, голова комітету УЄФА зі змагань для збірних.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас