Microsoft розмістила найважливішу кнопку Windows на мишці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft розмістила найважливішу кнопку Windows на мишці

Технології&Авто
1066
Microsoft показала дві нові моделі мишей під назвою Sculpt Сomfort Mouse і Sculpt Mobile Mouse, на яких присутня дистанційна від інтерфейсу Windows 8 кнопка Пуск.
Нагадаємо, що Microsoft вирішила відмовитися від кнопки Пуск на робочому столі Windows 8, що стала звичною з 1995 року. Швидше за все, цей елемент інтерфейсу повернеться у версії Windows 8.1.
Як зазначає The Verge, кнопка знаходиться збоку, куди зазвичай лягає великий палець правої руки. У більш великій Comfort Mouse красується яскраво-синя кнопка з логотипом Windows. У компактній Mobile Mouse її розмістили поруч з коліщатком, трохи ближче до середини корпусу.
Видання зазначає, що кнопка на Sculpt Comfort Mouse сенсорна і підтримує не тільки натискання, але й жести. Простий свайп знизу вгору дозволяє перемкнутися в попередній використовуваний додаток. Свайп вниз викликає на екрані зліва список запущених програм.
Як відзначають журналісти The Verge, що тестували мишу, це дуже зручно, і за допомогою вібрації миша дає зрозуміти, що команда була успішною, але при бажанні цю функцію можна відключити.
Comfort Mouse підключається до комп’ютера через Bluetooth і почне продаватися в червні за ціною 40 доларів. 30-доларова Mobile Mouse використовує для підключення бездротовий USB-ресивер, що не так зручно – доведеться пожертвувати під нього дефіцитним портом на ноутбуці. Вона також надійде в продаж у наступному місяці.
Раніше повідомлялося, що масштабне оновлення для платформи Windows 8, раніше відоме під кодовим ім’ям Blue, отримає офіційне найменування Windows 8.1.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас