Голова Raiffeisen Bank подав у відставку після публікацій у ЗМІ про придбання ним 3 квартир через офшори — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Голова Raiffeisen Bank подав у відставку після публікацій у ЗМІ про придбання ним 3 квартир через офшори

Особисті фінанси
905
Голова правління групи “Райффайзенбанк Інтернешнл” /Raiffeisen Bank International/ Герберт Степіч передав наглядовій раді листа з проханням розглянути питання про його відставку “за особистими обставинами”. Про це повідомила прес-служба фінансового холдингу.
Як наголошується в поширеному повідомленні, рішення про відхід Степіча з поста буде ухвалювати рада директорів на найближчих зборах. До цього часу він продовжить виконувати свої обов’язки.
Заяву про відставку Степіч написав після того, як у низці ЗМІ була опублікована інформація про купівлю ним трьох квартир у Сингапурі через офшорні компанії. Операцією також зацікавилася австрійська служба з фінансових ринків. При цьому, як повідомлялося, голова правління банку не повідомив про неї раді директорів.
“Райффайзенбанк Інтернешнл” є дочірньою компанією головного “Райффайзен Центральбанк” /Raiffeisenbank Zentralbank/. Під крилом міжнародного підрозділу зосереджені банки групи в 17 країнах Центральної та Східної Європи, в тому числі в Росії, Білорусі, Чехії, Угорщині та Україні.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас