У Києві почалось будівництво метро на Троєщину — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві почалось будівництво метро на Троєщину

Казна та Політика
993
Голова Київміськадміністрації Олександр Попов повідомив, що роботи з будівництва метро на Троєщину вже розпочаті.
“Що стосується метро у бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина, то ми зараз займаємося залученням інвестора для максимально швидкої реалізації цього проекту. А роботи з будівництва четвертої лінії вже йдуть – в найближчі дні в районі вулиці Набережно-Лугової будемо закладати перші елементи оправи тунелю”, – заявив Попов в інтерв’ю газеті “Сегодня”.
“Коли інвестор буде визначений, то можна буде планувати здачу в експлуатацію першої черги нової лінії вже через два роки”, – додав він.
Голова КМДА нагадав, що проект будівництва метро на Троєщину розділений на кілька черг. На першому етапі планується запустити рух з Троєщини до Подолу, а друга черга передбачає будівництво від Лук’янівки до Подільського мосту. За словами Попова, для реалізації першого етапу планується залучити порядку $800-900 млн, а загальна вартість будівництва метро на Троєщину становить близько $2 млрд.
“Такі суми зараз непосильні для бюджету, тому у вирішенні цього дуже важливого для киян питання ми сподіваємося на співпрацю з бізнесом. Я впевнений, що будівництво і експлуатація метрополітену, особливо на Троєщину, є цікавим з точки зору інвестицій проектом”, – зазначив він.
Нагадаємо, планується, що перша черга Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену буде складатися з шести станцій: “Глибочицька” (пересадка на “Лук’янівську”), “Подільська” (пересадка на “Тараса Шевченка”), “Суднобудівна” (на Рибальському острові), “Труханів острів”, “Затока Десенка”, “Райдужна”.
Надалі ця лінія піде на Троєщину вздовж проспекту Маяковського, а від Лук’янівки через вокзал Київ-Пасажирський до аеропорту “Київ” (Жуляни).
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас