СКМ втратив майже половину прибутку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

СКМ втратив майже половину прибутку

Особисті фінанси
1411
SCM (System Capital Management) Limited (Нікосія, Кіпр), холдингова компанія найбільшої фінансово-промислової групи України “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк), за підсумками 2012 року скоротила прибуток до оподаткування на 45,6% порівняно з 2011 роком – до $1,757 млрд. (у 2011 році – $3,230 млрд.), повідомляється в прес-релізі компанії на підставі консолідованих фінансових показників за минулий рік, підготовлених відповідно до МСФЗ, за результатами аудиту PriceWaterhouse Coopers.
Це дев’ята звітність групи СКМ, складена за МСФЗ і завірена міжнародною аудиторською компанією; в цьому році звітність була підготовлена, підтверджена і в ній зроблено аудит в рекордно короткі терміни – 26 квітня 2013 року, вказано в прес-релізі.
При цьому уточнюється, що у зв’язку з реорганізацією корпоративної структури СКМ до периметру звітності за 2012 рік не увійшли показники банківських активів групи (ПУМБ та АТ “Банк Ренесанс Капітал”), активів, що входять до складу видавничого холдингу “Сегодня Мультимедіа”, спортивних активів групи СКМ – ФК “Шахтар” і стадіону “Донбас Арена”, а також асоційованих компаній Астеліт і ММДС Україна.
Сумарні витрати з податку на прибуток групи СКМ за 2012 рік склали $506 млн (у 2011 році – $874 млн), валовий дохід групи – $23,470 млрд (у 2011 році – $19,426 млрд).
У прес-релізі також повідомляється, що СКМ в 2012 році інвестувала понад $3 млрд у модернізацію своїх підприємств, у проекти для мешканців міст присутності, а також на проекти в галузі безпеки праці та розвитку співробітників. Такі інвестиції в розвиток були зроблені, незважаючи на зниження прибутку у зв’язку з несприятливою ситуацією на металургійному та енергетичному ринках.
“Незважаючи на складну ринкову кон’юнктуру на основних для нас ринках – металургійному та енергетичному, яка вплинула на зниження прибутку, ми інвестували в модернізацію виробництва понад $2,2 млрд і в соціальні програми понад $800 млн, у тому числі – понад $20 млн – у проекти для мешканців міст присутності. Ми робимо такий акцент на інвестиціях у модернізацію не випадково: ми робимо свій внесок не тільки в наші підприємства, а й у розвиток міст і навіть цілих регіонів”, – зазначив гендиректор СКМ Олег Попов, слова якого наведені в прес-релізі.
За його словами, прибуток групи СКМ за 2012 року також ще буде реінвестований в модернізацію виробництва, у розвиток нових напрямів бізнесу і в соціально-значущі проекти.
“Всього в 2013 році на модернізацію ми направимо при найконсервативніших прогнозах не менше $1,5 млрд, тільки на соціально-значущі проекти для жителів міст присутності – не менше $30 млн”, – додав гендиректор.
SCM (System Capital Management) Limited (Кіпр) – холдингова компанія, яка в результаті корпоративної реструктуризації, завершеної в 2011 році, володіє корпоративними правами бізнесів групи СКМ, що увійшли до консолідованої фінансової звітності: “Метінвест” і ДТЕК, АСКА і АСКА-Життя, телекомунікаційна група Vega, медіа-група “Україна”, “ЕСТА Холдинг” (нерухомість), Український Ритейл (роздрібна торгівля), UMG (видобуток глин), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), HarvEast (сільське господарство), Український Аптечний Холдинг, машинобудівний холдинг “Гірничі машини”, транспортний холдинг “Портінвест” і “Лемтранс” та інші.
100% акцій SCM (System Capital Management) Limited (Кіпр) опосередковано належать бізнесмену Ринату Ахметову.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас