Затриманий банкір, що обікрав пенсіонерів на 8 млн гривень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Затриманий банкір, що обікрав пенсіонерів на 8 млн гривень

Кримінал
1693
Молодий банкір провернув велику аферу разом зі спільником. Їх жертвами стали багаті українські пенсіонери.
Банкіра на ім’я Владислав, що обібрав пенсіонерів на 8 млн. гривень, затримали в Борисполі ще 17 травня, але дана інформація була підтверджена тільки сьогодні.
Як стверджують співробітники головного офісу, провернути таку аферу в цій фінансовій установі фактично неможливо – всі люди проходять жорстку перевірку і контроль.
“Співробітники в обов’язковому порядку проходять тестування на схильність до зловживань. В основі тесту лежить алгоритм оцінки етичних та морально-етичних суджень особи. Це 120-150 питань, на які потрібно відповісти за 20 хвилин. Так само у нас є тестування на поліграфі, і жорсткий контроль за персоналом. Те, що сталося, випадковість. На жаль, подібне буває в будь-якій фінансовій установі, але у нас це рідкість”, – розповіли Сьогодні в банку.
Чоловік підозрюється у тому, що разом з напарником Олексієм обікрали багатих українських пенсіонерів. Молоді люди працювали в банку і займалися пенсійними рахунками. За місяць вони скопіювали електронні ключі доступу, зняли гроші і втекли. Напарник свою причетність до злочину заперечує, його затримали в Ужгороді з фальшивими документами. А самого афериста нібито батьки вмовили прийти з повинною.
Зараз йде слідство, молодим людям загрожує від 5 до 12 років з конфіскацією майна. Незалежно від того, чи повернуть вони вкрадене, чи ні, банк обіцяє пенсіонерам все відшкодувати.
Раніше повідомлялося про затримання 20-річної співробітниці українського банку, яка за чотири місяці уклала 76 фіктивних кредитних договорів і завдала банку збитку на 1,7 мільйона гривень.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас