До кінця року з київського метро назавжди зникнуть пластикові жетони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До кінця року з київського метро назавжди зникнуть пластикові жетони

Казна та Політика
1902
Жетони вирішили замінити електронним квитком у вигляді пластикової картки, яку можна поповнювати відразу на кілька поїздок. За даними видання, наступного року електронними картками замінять і квитки в наземному транспорті.
У мерії повідомляють, що до кінця року в метро переобладнають 650 турнікетів під нові картки, встановлять 232 термінали з продажу одноразових паперових квитків і 300 терміналів – для поповнення карток. “Їх можна поповнювати на будь-яку кількість поїздок, а при вході на станцію – прикладати до зчитувального пристрою. Для туристів або тих, хто рідко користується метро, будуть паперові квитки”, – заявили в КМДА.
Вести пишуть, що на початку 2014 року картки з’являться також у трамваях, тролейбусах, автобусах і міській електричці. “Турнікетів не буде, але буде 4500 валідаторів. Це такі пристрої, при піднесенні до яких картки знімаються з неї гроші, а пристрої видають гучний сигнал – людина оплатила проїзд. На зупинках, в кіосках та інших місцях Києва буде встановлено 700 POS -терміналів, які потрібні для поповнення пластикових карток. Також в Києві з’являться 300 терміналів з продажу карток”, – повідомили виданню в КМДА.
Влада повідомляє, що за допомогою електронних квитків буде боротися з громадянами, які не платять за проїзд. “Ці квиточки і жетони не тільки морально застаріли, а й відкривають можливості для безбілетників. Зараз проїзд оплачують приблизно 80% пасажирів”, – цитує газета заступника голови КМДА Руслана Крамаренка. Впроваджувати в Києві проект Електронний квиток вартістю 120 млн грн будуть повністю за рахунок інвестора – Альфа-пей термінал. Натомість компанія отримає 8,47% від виручки.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас