Заради ефективності податків і соцстрахування жителів Японії пронумерують — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Заради ефективності податків і соцстрахування жителів Японії пронумерують

Світ
551
Парламент Японії схвалив закон, який вимагає визначити для кожного громадянина один індивідуальний номер, що дасть можливість більш ефективно вирішувати питання податків та соціального страхування, хоч і залишає загрозу неправомірного використання персональної інформації.
Цей документ схвалила верхня палата. Раніше у травні його затвердила і нижня палата парламенту.
Повідомляється, що система буде діяти з січня 2016 року. Влада очікує, що це дозволить державним і муніципальним відомствам істотно зменшити час на обслуговування відвідувачів, включаючи надання соціальних допомог і пільг, податкових знижок і так далі.
На даний момент для цього потрібно збирати численні документи, які направляються в різні інстанції. Нова система, як розраховує влада, допоможе чиновникам і більш ефективно виявляти порушення, включаючи спроби ухиляння від податків. Індивідуальний номер покликаний також спростити допомогу постраждалим внаслідок катаклізмів, навіть якщо вони залишаться без усіх документів.
Для контролю над роботою нової системи буде організована незалежна комісія, а витоки персональних даних з нової єдиної бази будуть каратися до 4 років в’язниці або штрафом до 2 мільйонів єн (близько $20 тис.).
Раніше повідомлялося, що японські індекси обвалилися нижче показників 2011 року.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас