Експерти: Через 7 років доходи авіаційної промисловості Китаю перевищать $16 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти: Через 7 років доходи авіаційної промисловості Китаю перевищать $16 млрд

Світ
259
Міністерство промисловості та інформатизації КНР оприлюднило план розвитку цивільного авіабудування до 2020 року. Через сім років частка магістральних авіалайнерів власного виробництва на ринку КНР повинна скласти 5%, повідомляє сьогодні газета “Чжунго чженцюань бао”.
За попередніми оцінками, доходи авіаційної промисловості повинні до цього часу перевищити 100 млрд юанів /16,3 млрд доларів/.
“Авіабудівна галузь має здійснити прорив у розвитку”, – йдеться в заяві міністерства. До 2020 року китайські авіабудівники планують завершити розробку, сертифікацію та впровадження у виробництво авіалайнера C919. У серійне виробництво повинні бути запущені регіональний літак ARJ21 і новий турбогвинтовий серії MA. Планується розробка і випуск на ринок нових літаків пожежної авіації, гідролітаків, а також вертольота Z-15.
“Особлива увага повинна бути приділена створенню власних двигунів для магістральних авіалайнерів”, – підкреслюється в документі. В даний час проект китайського авіалайнера розробляється з урахуванням встановлення на них в майбутньому закордонних двигунів.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас