Підсумки засідання ФРС США повернули негатив на світові ринки - експерти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підсумки засідання ФРС США повернули негатив на світові ринки - експерти

Фондовий ринок
730
Підсумки вчорашнього засідання Федеральної резервної системи, під час якого висловлювалися думки про можливість поступового припинення програми кількісного пом’якшення (QE) в США, повернули негатив на світові ринки. Про це йдеться в аналітичному звіті брокерської компанії “Алор Україна”.
Як зазначається у звіті, на своєму вчорашньому засіданні представники американського регулятора відзначили незначні темпи зростання економіки США і повільне відновлення стану ринку праці. Тим не менш, деякі з керівників висловилися за скорочення обсягів програм стимулювання вже на найближчому засіданні, яке відбудеться у червні. “Таким чином, побоювання інвесторів відносно передчасного згортання стимулюючих заходів з боку ФРС, як і раніше, зберігаються”, – зазначили в компанії.
Таким чином, як зазначили в “Алор Україна”, на момент відкриття торгів зовнішній фон для українського фондового ринку складається негативний. У першу чергу тиск на вітчизняний ринок чинять сигнали з американського ринку: ф’ючерси на індекс S&P500 знизилися в район 1650 пунктів і продовжують сьогодні втрачати близько 1%. Також негативні сигнали надходять з сировинного ринку. Ф’ючерси на нафту марки Brent під впливом слабкої динаміки пари євро/долар відкотилися в район 102 дол за барель. Російські індекси станом на сьогоднішній ранок знижуються: індекс ММВБ втрачає 2,36%, індекс РТС знижується на 3,3%. Ф’ючерс на індекс РТС втрачає близько 3,7%. За підсумками середи, 22 травня, американські індекси закрилися на негативній території: індекс Dow Jones знизився на 0,52%, а індекс S&P500 втратив 0,83%.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас