Відпочинок у КНР: китайське місто-курорт Санья має намір активно залучати українських туристів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відпочинок у КНР: китайське місто-курорт Санья має намір активно залучати українських туристів

Світ
1115
Китайське курортне місто Санья в південній провінції Хайнань планує активніше залучати туристів з України. Невелику кількість їх зараз пояснюють відсутністю прямого авіасполучення.
Про це повідомив заступник директора комітету з розвитку туризму міста Санья Тан Сисянь.
“Кожен рік ми плануємо обов’язково посилати в Україну делегації для просування туристичних можливостей нашого міста. Ми хочемо розширити співпрацю з українськими агенціями для збільшення потоку українських туристів в Санья”, – сказав Тан Сисянь.
Він зазначив, що делегація Санья в цьому році традиційно брала участь у щорічному туристичному ярмарку в Ялті. У вересні 2011 року провінція Хайнань організувала презентацію своїх ресурсів як центру міжнародного туризму і в Києві.
Чиновник нагадав, що Україна входить до числа 21 держави, відносно яких діє режим безвізового перебування для груп більше п’яти осіб протягом 21 дня.
За його словами, в останні роки Хайнань відвідує чимало українських туристів, однак точної статистики щодо їх кількості у комітету немає. Тан пояснює це тим, що не ведеться облік літаків, що прилітають з України – пряме авіаційне сполучення просто відсутнє. “Ми вивчаємо можливість відкриття прямого рейсу між Санья і Києвом”, – сказав чиновник.
Що ж стосується загального обсягу туристів, що приїжджають на цей цілорічний курорт, то він склав торік 11 млн осіб (дохід галузі перевищив 19 млрд юанів, або понад 3 млрд дол) проти 600 тис. п’ять років тому, однак частка іноземців у загальному потоці невелика – всього 4%. Основну масу їх складають росіяни -180 тис. у 2012 році, на другому місці з великим відривом громадяни Казахстану – близько 30 тис., далі йдуть Сингапур, США, Японія і Республіка Корея. У найближчі п’ять років місцева влада передбачає зростання потоку туристів в середньому на 8% щорічно і впевнена, що за привабливістю їх курорт цілком може конкурувати з Гаваями і Балі.
Крім туристичних контактів Санья хоче розвивати співробітництво в різних сферах з Ялтою як з містом-побратимом, зазначив Тан. Про такі ж наміри говорять і в Кримському уряді. Хайнань і АРК співпрацюють на двосторонній основі з середини 1990-х років.
Як раніше повідомляло агентство, одна з туристичних компаній Туреччини OTI планує відкрити чартерний туристичний рейс з Донецька на Хайнань вже в 2013 році.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас