Нові дороги будувати не будуть, несправжню молочку "затаврують", МВФ проти спрощенців - підсумки середи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нові дороги будувати не будуть, несправжню молочку "затаврують", МВФ проти спрощенців - підсумки середи

1108
МВФ радить Україні скоротити кількість груп спрощенців
МВФ вважає, що Україні потрібно скоротити кількість груп спрощенців і підвищити для них податки. Відповідні рекомендації містяться у звіті фахівців фонду з бюджетних питань. Зокрема, фахівці МВФ вважають занадто низьким розмір податків в першій і другій групі. До першої категорії віднесені фізособи, які торгують на ринках або надають побутові послуги населенню, не мають найманих працівників, та з оборотом до 150 тис. гривень на рік, до другої – підприємці, які працюють в ресторанному бізнесі або надають побутові послуги населенню, мають не більше 10 найманих працівників, і з оборотом до 1 млн гривень на рік. Перші платять податок 1-10% від мінімальної зарплати, другі – 2-20% залежно від регіону. Судячи з численних коментарів під цією новиною, аудиторія розділилася – хтось лає МВФ, інші ж підтримують таку пораду. А як ви вважаєте?
Імпортери відмовляються завозити в Україну нові авто
“З 14 квітня нові імпортні автомобілі з двигунами 1-2,2 л в Україну не завозяться. Ми порадили імпортерам завезти на свої склади авто по максимуму до введення нових мит, щоб вистачило на кілька місяців. Так вони і зробили”, – заявив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко. А тим часом з українських автосалонів починають зникати автомобілі з бензиновими двигунами. Запаси машин за “старими” цінами закінчуються, а за “новими” не завозяться. Ось і виходить, що український автопром майже повністю зупинився, а іномарки через мита стають все дорожчими і дорожчими. Все робиться для простих українців, не інакше.
Коли вищі сили закликають на допомогу
“Не хочу говорити наперед, все залежатиме від економіки, а також від допомоги Господа Бога, якого ми будемо просити. Але крайній термін завершення будівництва автодороги 2015”, – сказав Янукович. Ні, ви не помилилися – саме це заявив Віктор Янукович, розповідаючи про будівництво об’їзної автодороги навколо Дніпропетровська. За його словами, вартість будівництва становить 4 мільярди гривень, з яких на сьогоднішній день майже 2,5 мільярда вже освоєно. Напевно, раз вже президент згадав останню інстанцію…, напевно все дуже погано у нас з будівництвом доріг. І з грошима для цього.
Нових доріг не будуватимуть
Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що минула зима, яку уряд вважає аномальною, змушує Укравтодор в поточному році відмовитися від запланованого раніше будівництва нових доріг. Зокрема, Укравтодор сконцентрує всі зусилля на поточному та капітальному ремонті існуючих доріг, а будівництво нових доріг розпочнеться в 2014 році. Крім того, Азаров також виступив за різке посилення вимог до вантажоперевізників щодо дотримання норм температурного режиму перевезень і ваги вантажів. А що ж ви в попередні роки робили, дорогий Кабмін?
Депутати схвалили обов’язкове маркування “несправжньої” молочки
Верховна Рада України 267 голосами схвалила законопроект, яким планується посилити методи боротьби з фальсифікацією молочних продуктів. Законопроект встановлює розмежування між молочними продуктами і продуктами, які містять замінники молочних складових, і вводить термін “молоковмісні продукти”. Документ також встановлює зобов’язання виробників молочної продукції виконувати вимоги про найменування виготовленої продукції залежно від її складу. Нарешті якийсь корисний закон з’явився, правда? А то останнім часом, що молочне не купи – суцільні замінники та стабілізатори…
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас