Українських селян завалять білоруськими комбайнами на суперпільгових лізингових умовах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українських селян завалять білоруськими комбайнами на суперпільгових лізингових умовах

Аграрний ринок
2635
Про це під час засідання міжурядової україно-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва повідомив перший заступник прем’єр-міністра Білорусі Володимир Семашко.
«Є дуже велика тема, яку ми повинні розробити у цьому році, максимум в наступному році. Україна поставила перед собою завдання подвоїти обсяг виробництва зерна. Ми готові допомогти Україні і на суперпільгових умовах за лізинговою схемою, через банківські пільгові кредити постачати сільгосптехніку», – підкреслив Володимир Семашко.
При цьому заступник голови уряду Білорусі зазначив, що планується не тільки поставляти техніку, зібрану в Білорусі, а й організувати складальне виробництво в Україні.
Володимир Семашко підкреслив, що необхідно вжити невідкладних заходів з реалізації таких пропозицій.
«Потрібно не затягувати це, щоб за пару місяців ми вийшли на якусь конкретику і починали рухатися», – сказав перший заступник прем’єр-міністра Білорусі.
Реалізація такого проекту, за словами Володимира Семашка, забезпечить додаткові надходження до держбюджету України, а також створення нових робочих місць.
Як повідомлялося, до 2017 року в Україні планується збільшити виробництво вітчизняних високопродуктивних комбайнів до 2500, а тракторів – до 12 800 штук. Такі плани можна реалізувати при реалізації 5 інвестиційних проектів в сфері сільгоспмашинобудування за участю вітчизняних та провідних світових виробників. Разом з тим, держава має намір удосконалювати програми лізингу і сприяти створенню машинно-тракторних станцій, які допоможуть дрібно- і середньотоварним виробникам придбати техніку та отримувати необхідний сервіс.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас