Тіньовий банківський сектор відновлюється швидше від економіки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тіньовий банківський сектор відновлюється швидше від економіки

Світ
1231
Сек’юритизація і тіньовий банківський сектор колись привели світ до фінансової кризи, і аналітики відзначають, що швидке їх відновлення – це виклик для регуляторів і ознака того, що економіка відновлюється.
Сек’юритизація досягла $225,6 млрд в цьому році при числі угод 365, свідчать дані Dealogic. Цей показник на 14% більший, ніж у 2012-му, але він все ж далекий від показників 2007 року, коли обсяг таких угод досягав $777 млрд.
При цьому тіньовий банківський сектор виріс до $16 трлн, за даними фінансової компанії Keefe, Bruyette & Woods. “Відродження тіньового банківського сектору може турбувати регуляторів, але, ймовірно, сприятиме короткостроковому економічному зростанню і розширенню можливостей для зростання в небанківському секторі послуг”, – вважають аналітики KBW.
У компанії очікують, що тіньовий банківський сектор продовжить зростати швидкими темпами або буде трохи випереджати темпи зростання номінального ВВП.
Використання менш традиційних форм банківських послуг стає все популярнішим, так як регулятори і законодавці посилюють вимоги до капіталу.
Хоча доходи банків продовжують зростати (прибуток у четвертому кварталі склав $34,7 млрд), фінансові організації будуть шукати нові способи заробітку для зростання.
“Тіньовий ринок банківських послуг зростає відносно стабільно, і він буде домінуючою силою на фінансових ринках в найближчі пару років”, – вважає віце-президент Rafferty Capital Markets Дік Бове.
Він також зазначив, що у зв’язку з діями різних урядів, які чинять тиск, банки вже не можуть здійснювати ті операції, які здійснювали раніше. У зв’язку з цим кошти йдуть в тіньовий сектор, де можна зробити все необхідне.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас