Саакашвілі: Грузія може опинитися в міжнародній ізоляції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Саакашвілі: Грузія може опинитися в міжнародній ізоляції

Світ
803
Президент Грузії Михаїл Саакашвілі вважає, що затримання генсека пропрезидентської партії “Єдиний національний рух”, екс-прем’єра Вано Мерабішвілі може привести країну до міжнародної ізоляції.
Мерабішвілі був затриманий раніше у вівторок у справі про створення фіктивних робочих місць для прихильників “Нацруху” під час реалізації в 2012 році державної програми з працевлаштування, а також розтраті коштів МВС Грузії. Крім того, завершується слідство ще за двома епізодами. Сам екс-прем’єр відкидає всі звинувачення, а його прихильники вважають їх політично мотивованими. У той же час прем’єр і лідер правлячої коаліції Бідзіна Іванішвілі відкидає політичне підґрунтя цієї справи.
“Суспільство добре знає позитивні і негативні, але здебільшого, позитивні якості Мерабішвілі. Хочу звернути вашу увагу на Україну, де після затримання Юлії Тимошенко за більш серйозним обвинуваченням заморозилась інтеграція в ЄС і НАТО”, – наводить агентство слова Саакашвілі.
За підсумками парламентських виборів 1 жовтня 2012 р. до влади в країні прийшла коаліція “Грузинська мрія” на чолі з нинішнім прем’єром Бідзіною Іванішвілі, а “Єдиний національний рух”, що був правлячою партією з часів “революції троянд” і досі очолюваний президентом Грузії Михаїлом Саакашвілі, перейшов в опозицію.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас