У США знову почав літати "Лайнер мрії" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У США знову почав літати "Лайнер мрії"

Світ
772
Американська авіакомпанія United Airlines 20 травня відновила польоти Boeing 787 Dreamliner, перервані раніше через виявлення технічних несправностей. Літак з пасажирами на борту благополучно здійснив рейс з Х’юстона в Чикаго.
Серед пасажирів на борту літака знаходилися голова компанії Boeing Джим Макнерні (Jim McNerney), а також головний інженер Dreamliner Майк Сінетт (Mike Sinnett).
У United Airlines заявили, що, крім внутрішніх рейсів, передбачається використовувати Dreamliner для міжнародного сполучення. Крім того, компанія має намір купити в другій половині 2013 року ще два літаки такої моделі. На даний момент парк United Airlines налічує шість «Лайнерів мрії».
United Airlines, єдиний американський перевізник, який використовує Dreamliner, відновила польоти після дозволу з боку Федерального управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration, FAA).
Першою польоти Dreamliner відновила в кінці квітня компанія Ethiopian Airlines. Японські авіаперевізники, найбільші світові покупці Dreamliner, заявили про початок експлуатації Dreamliner з червня.
Експлуатація «Лайнера мрії» в січні 2013 року була припинена в Японії, а потім у США і Європі після займання літій-іонних акумуляторів на декількох літаках цієї моделі. Інженери Boeing не змогли визначити точну причину неполадок, однак внесли виправлення в конструкцію батарей, щоб знизити ймовірність замикання.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас