Goldman Sachs: американці історично недооцінюють політичну волю європейців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Goldman Sachs: американці історично недооцінюють політичну волю європейців

Світ
410
Виконавчий директор Goldman Sachs Ллойд Бланкфейн впевнений, що євро виживе, незважаючи на боргову кризу. Про це він заявив в інтерв’ю газеті Welt am Sonntag.
“Ризик того, що єврозона розвалиться, або того, що окремі члени оголосять про банкрутство, був значно вищим, ніж рік тому”, – заявив Бланкфейн.
Він також зазначив, що існує чітка політична відданість в єврозоні, яка є основною для вирішення економічних проблем.
“Американці історично недооцінюють політичну волю європейців при успішному створенні єдиної Європи. Я не збираюся робити таку ж помилку”, – сказав голова Goldman Sachs.
Він також відкинув думку інвестора-мільярдера Джорджа Сороса про те, що Німеччина повинна або вийти з єврозони, або прийняти солідарну відповідальність за суверенними боргами через євробонди.
Крім цього, Бланкфейн проти пропозиції регуляторів США, згідно з якою великі банки повинні здійснювати операції в США повністю через місцеві дочірні банки і саме вони повинні відповідати всім вимогам.
На думку виконавчого директора Goldman Sachs, банк може збанкрутувати, незважаючи на те, що у нього буде достатньо капіталу в кожній країні або в кожній окремій одиниці. Це також може відбутися в тому випадку, якщо регулятори і законодавці зможуть розробити механізм, який дозволить розподілити капітал між окремими елементами банківської групи найкращим чином у випадку кризи. При цьому Бланкфейн відзначає, що другий варіант став би кращим вибором.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас