Віктор Янукович-молодший особисто запросив найбільші автопідприємства працювати в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Віктор Янукович-молодший особисто запросив найбільші автопідприємства працювати в Україні

Технології&Авто
7148
Народний депутат від фракції Партії регіонів Віктор Янукович спільно з Автомобільною федерацією України направив звернення кільком найбільшим світовим автовиробникам з пропозицією відкрити в Україні свої підприємства.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
На його думку, Україна зможе запропонувати світовим автовиробникам вигідні умови співпраці.
“Я направив низку звернень до найбільших світових виробників – General Motors, Ford, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, Daymler-Chryster, Volkswagen, – з пропозицією розмістити свої підприємства на території нашої країни. Сподіваюся, в процесі діалогу нам вдасться знайти прийнятні умови, які задовольнять як представників найбільших автокорпорацій, так і України”, – зазначив Янукович.
Нардеп переконаний, що на сьогоднішній день вітчизняний автопром не може повною мірою задовольнити запити українського споживача. На його думку, навіть підвищення мит на ввезення імпортних автомобілів не вирішило проблеми розвитку галузі.
“Підприємства, які традиційно вважаються в Україні “національним автовиробником”, з цим завданням не справляються. За інформацією ЗМІ, вони скорочують обсяги виробництва, незважаючи на численні стимули з боку уряду, в тому числі недавнє підвищення імпортного мита”, – стверджує політик.
За матеріалами:
gazeta.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас