Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розмахом наступ на бойовиків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Новий поворот війни: у Сирії почався безпрецедентний за розмахом наступ на бойовиків

Світ
8089
Сирійська армія проводить великомасштабний наступ на бойовиків збройної опозиції за чотирма напрямками: в Аль-Кусейрі (провінція Хомс) біля ліванського кордону, в провінції Хама, в районі Барзах в провінції Дамаск, а також в Дераа на півдні країни, передає ліванський телеканал Аль-Маядін .
Як відзначають експерти, операція є безпрецедентною в стратегічному і тактичному плані.
Вранці підрозділи сирійської армії атакували позиції бойовиків в Аль-Кусейрі. За даними місцевих ЗМІ, штурму передувала артилерійська підготовка.
Урядові війська оволоділи центральною, південною та західною частинами міста, запеклі бої ведуться на півночі Аль-Кусейра. Відзначається, що бойовики зазнають значних втрат, рахунок убитих і поранених йде на сотні.
Військові залишили коридор безпеки на заході міста, через нього Аль-Кусейр покидають мирні жителі, що залишилися там. За даними телеканалу, армія розпочала розмінування районів, з яких були вибиті бойовики.
Тим часом Ліванське національне інформагентство повідомило про ракетний обстріл з території Сирії міста Хермель на півночі Лівану, що знаходиться поблизу кордону. Про жертви і руйнування в результаті обстрілу не повідомляється.
Як повідомлялося раніше, сирійські повстанці 18 травня викрали батька заступника міністра закордонних справ Сирії Файзала Мекдада.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас