КНДР запустила чотири ракети за два дні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КНДР запустила чотири ракети за два дні

Світ
1231
Північна Корея у неділю, 19 травня, здійснила зі свого східного узбережжя запуск ракети малої дальності. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на міністерство оборони Південної Кореї. Це вже четвертий запуск такого роду, проведений КНДР в останні два дні.
Ще три ракети малої дальності північнокорейські військові запустили в суботу там же, на східному узбережжі, всі ракети впали в Японському морі. «Ми шкодуємо, що Північ не припиняє провокаційні дії, такі як вчорашній запуск керованих ракет», – заявив у зв’язку з цим представник південнокорейського міністерства об’єднання.
Тип запущених у суботу та неділю ракет невідомий. Раніше, аж до кінця квітня 2013 року, Пхеньян планував запустити зі східного узбережжя ракети середньої дальності «Мусудан», проте на початку травня ракетні комплекси згорнули. У міністерстві оборони Республіки Корея в суботу підкреслювали, що зараз випробовуються ракети з меншим радіусом дії.
В останні місяці на Корейському півострові зберігається напруженість, яка виникла, з одного боку, через випробування Пхеньяном ядерної зброї і запуск північнокорейської ракети в космос, а з іншого – через масштабні спільні навчання Південної Кореї і США. Нові ракетні запуски викликають стурбованість і Сеула, і Вашингтона: у середині травня Пентагон заявив, що в розпорядженні КНДР є до двохсот мобільних пускових установок для ракет «Скад», «Нодон» і «Мусудан».
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас