Відпочинок у Європі став новим літнім трендом для українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відпочинок у Європі став новим літнім трендом для українців

1985
Наближається сезон літніх відпусток, тому українці вже підшукують варіанти, де б відпочити.
Традиційні українські Крим і Карпати незмінно популярні, але українці все частіше зраджують національним курортам через їх дорожнечу і відсутність сервісу. Туреччина і Єгипет ще є лідерами з відпочинку українців за кордоном, але останнім часом, а особливо в цьому році українці обирають європейський напрям – Іспанія, Греція, Чорногорія і Хорватія взяли на себе значну частину українських туристів.
«Я вважаю, що Греція прийме близько 80 тис. українських туристів. Іспанія – трохи більше 100 тисяч», – зазначив комерційний директор однієї з туристичних компаній.
Цього року ці країни стали так званим трендом літнього відпочинку. Їх відвідуваність зросла вдвічі. Така популярність залежить не тільки від вартості і рівня відпочинку, але і від простоти оформлення візи.
«Як тільки країна спрощує візовий режим, це, безумовно, дає туроператорам можливість організовувати чартерні рейси, що, відповідно веде до зниження ціни на авіаперельоти, а це означає масову пропозицію для всіх клієнтів», – пояснила член президії асоціації туристичного бізнесу України Олена Бухно.
Чорногорія, переконують туроператори, взагалі вважається вигідним варіантом, тому що для неї не потрібна віза. І ціна стартує від 3,5 тис. грн на тиждень, як і в Туреччині. А за тижневий відпочинок в Греції чи Іспанії доведеться викласти від 7 тис. грн за людину.
За матеріалами:
ТСН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас