Японці представили смартфон з водяним охолодженням - Medias X 06E (ФОТО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Японці представили смартфон з водяним охолодженням - Medias X 06E (ФОТО)

Технології&Авто
933
Японська корпорація NEC презентувала смартфон Medias X 06E. Девайс особливий своєю системою охолодження процесора, організованою за допомогою теплової трубки.
Відзначимо, що теплові трубки являють собою герметично запаяні трубки з рідиною всередині. При нагріванні на одному кінці рідина закипає і її пари прагнуть в протилежний бік, де конденсуються і знову стають рідиною.
Оскільки випаровування вимагає значно більших витрат енергії, ніж просто нагрів рідини на кілька градусів, теплові трубки дуже ефективні для поглинання і передачі тепла – властивість, яку давно використовують у виробництві електронних гаджетів, включаючи навіть порівняно невеликі нетбуки з процесором Intel Atom.
Повідомляється, що NEC Medias X 06E обладнаний процесором Snapdragon S4 600 з тактовою частотою 1,7 гігагерца. Девайс отримав 4,7-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю 1280 на 720 пікселів і 13-мегапіксельною камерою. Смартфон поміщений у водонепроникний корпус з класом захисту IP58. Гаджет використовує платформу Android і позиціонується як девайс для жіночої аудиторії.
Японці представили смартфон з водяним охолодженням - Medias X 06E (ФОТО)
За словами компанії, їх продукт став першим смартфоном, який використовує подібну технологію. Низка техноблогів, включаючи Engadget, зі скепсисом поставилися до новинки, зазначивши, що скарги на розпечений корпус гаджетів зазвичай від користувачів не надходять.
Тим не менш, на опублікованих NEC тепловізійних фото видно, що новий прилад дійсно нагрівається більш рівномірно і над процесором відсутня компактна гаряча область. Тепло розсіюється спеціальним графітовим радіатором під задньою панеллю.
Раніше повідомлялося, що в Японії з iPhone зробили перший смартфон, що передає запахи.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас