У Росії за хабар $160 тис. затриманий голова правління одного з найбільших банків країни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії за хабар $160 тис. затриманий голова правління одного з найбільших банків країни

Кримінал
1015
У Росії співробітники поліції затримали голову правління та старшого віце-президента “Росбанку”, що входить до десятки найбільших банків країни. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ РФ. Вони підозрюються в отриманні незаконної грошової винагороди в розмірі 5 млн руб. (160 тис. дол.)
Встановлено, що голова правління банку вимагав 1,5 млн дол від представника комерційної організації за пролонгацію кредитного договору, а також укладення додаткової угоди зі зменшеною кредитною ставкою і сумою щомісячних платежів. При цьому він попросив комерсанта передати гроші через посередника – старшого віце-президента “Росбанку”.
Підприємець звернувся із заявою в поліцію. Під час оперативного експерименту співробітники поліції задокументували отримання старшим віце-президентом банку частини необхідної суми в розмірі 5 млн руб. Після затримання вона пояснила оперативними співробітникам, що ці кошти призначаються для передачі керівництву банку, і погодилася співпрацювати.
Пізніше співробітники поліції затримали на місці злочину після отримання грошей від посередника голову правління банку в його робочому кабінеті під час його переговорів з французькою делегацією в будівлі банку. Оперативно-розшукові заходи тривають.
У повідомленні МВС прізвище голови правління “Росбанку” не називається. Нагадаємо, що цю посаду обіймає Володимир Голубков. У складі правління “Росбанку” єдиною жінкою є Ольга Скоробогатова, яка обіймає посаду заступника голови правління банку, що відповідає за інформаційні технології та дистанційне обслуговування.
У самому банку від коментарів відмовилися, повідомивши, що вони будуть пізніше.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас