Китайцям не вдалось продати браковані радари Еквадору — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайцям не вдалось продати браковані радари Еквадору

Світ
697
Міністерство оборони Еквадору розірвало контракт з китайською компанією CETC на постачання, встановлення і налаштування радіолокаційних станцій YLC-2V і YLC-18. Приводом для розірвання угоди, сума якої склала 60 мільйонів доларів, стала непрацездатність поставлених радарів. Еквадорське військове відомство також зажадало від китайської сторони виплати компенсацій.
За даними агентства, Еквадор вже отримав від CETC три мільйони доларів, внесених як передоплата за контрактом. Крім того, військове відомство розраховує домогтися від китайської компанії повернення вже виплачених ще 36 мільйонів доларів, а також виплати дев’яти мільйонів доларів компенсації. За словами президента Еквадору Рафаеля Коррери, в найближчі 18 місяців країна має намір купити нові радари на заміну непрацюючим китайським.
Еквадор і Китай підписали контракт на постачання радарів YLC-2C і YLC-18 в жовтні 2008 року. Закупівля систем проводилася за програмою термінової потреби. Угода була підписана незабаром після того, як навчально-бойові літаки EMB-314 Super Tucano вторглися в повітряний простір країни і завдали удару по базі колумбійських повстанців Революційних збройних сил на еквадорській території.
Загалом в 2010-2011 роках Еквадору були поставлені чотири китайські радіолокаційні станції, які спочатку планувалося запустити в жовтні 2012 року. Ці терміни китайська сторона зірвала, і міністерство оборони Еквадору дало CETC шість місяців на виконання угоди. У середині квітня поточного року повідомлялося про відмову всіх китайських радарів, встановлених в Еквадорі.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас