Королевська: Цього року повинно бути оздоровлено близько 70% школярів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Королевська: Цього року повинно бути оздоровлено близько 70% школярів

Казна та Політика
320
У 2013 році оздоровленням та відпочинком має бути охоплено близько 70% всіх дітей шкільного віку – майже 3 млн. школярів. Про це повідомила міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час селектора з питань соціальної політики в Кабміні, передає УНН з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.
За словами Міністра, з 1 червня в Україні розпочинається кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку. Цього року близько 70% школярів – майже 3 млн. дітей – повинні бути оздоровлені за підтримки держави, повідомила Наталія Королевська.
“Відповідно доручаю регіонам вжити вичерпних заходів щодо своєчасного відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також належної організації процесу оздоровлення та відпочинку дітей”, – сказала міністр.
Наталія Королевська також дала окреме доручення регіональним органам виконавчої влади, а також центральним органам виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, провести в 2013 році державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку усіх форм власності. “Ми повинні своєчасно отримати відповідні документи для внесення до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку”, – зазначила міністр.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас