Новий iPhone може викорінити паролі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Новий iPhone може викорінити паролі

Технології&Авто
1525
Новий смартфон компанії Apple – iPhone 6 – може зробити революцію в галузі забезпечення безпеки в глобальній мережі, якщо розробники на додачу до звичних технологій забезпечать його засобами фізичної ідентифікації. Таку думку висловив керівник відділу інформаційної безпеки популярного сервісу онлайн-платежів PayPal Майкл Барретт.
Виступаючи на конференції Interop IT в Лас-Вегасі, він заявив, що традиційні логіни і паролі вже втратили свою актуальність. Користувачі занадто часто використовують легкі паролі, які до того ж застосовують не один раз, а відразу для декількох облікових записів, що негативно позначається на рівні безпеки.
Вирішити цю проблему можуть змішані системи ідентифікації, що поєднують віртуальні системи з фізичними, такими, як айтрекінг (відстеження очей) і сканер відбитків пальців. Однак на сьогодні такі технології не дуже популярні.
Допомогти їм розвинутися можуть великі компанії. Так, за деякими даними, новий смартфон Apple буде мати вбудований сканер відбитків пальців. Якщо ці чутки підтвердяться, це дасть імпульс для поширення нової технології і дозволить перейти на більш високий рівень безпеки.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас