Американці прогнозують близький до рекордного врожай зерна в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американці прогнозують близький до рекордного врожай зерна в Україні

Аграрний ринок
1584
Мінсільгосп США очікує, що урожай зерна в Україні в цьому році складе 56,55 млн тонн, що лише трохи менше, ніж було зібрано у рекордному 2011 році, коли урожай склав 56,7 млн тонн.
Як йдеться в травневому звіті відомства, урожай пшениці складе 22 млн тонн, а фуражного зерна – 34,55 млн тонн.
При цьому 28,18 млн тонн зерна, згідно з прогнозами, піде на експорт (9,5 млн тонн пшениці і 18,68 млн тонн фуражного зерна). Внутрішнє споживання складе 22 млн тонн. У США чекають, що Україна підніметься на 6 місце в світі з експорту пшениці, а з експорту фуражного зерна – залишиться на 4 місці.
У той же час в Гідрометцентрі України відзначають, що якщо посушлива погода, яка встановилася в Україні, збережеться і далі, це негативно відіб’ється на врожайності зернових. Так, головний метеоролог України Микола Кульбіда заявив, що через суху та спекотну погоду в багатьох областях були змушені припинити посівні роботи, а там, де вони вже завершені, був помічений дуже низький рівень сходжень зернових культур. У той же час він зазначив, що стан озимих культур не викликає ніякого побоювання.
Нагадаємо, у вересні минулого року прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що за 5 років Україна збільшить збір зернових до 100 млн тонн.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас