Іспанські ЗМІ: Чемпіонат світу-2018 розорить багато міст Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Іспанські ЗМІ: Чемпіонат світу-2018 розорить багато міст Росії

Світ
1242
Перший в історії Східної Європи чемпіонат світу з футболу може розорити багато російських міст – від Калінінграда до Єкатеринбурга, вважає El Mundo. У своєму матеріалі журналісти іспанського видання спираються на доповідь аналітичного агентства Standard&Poor’s.
Незважаючи на традиційні для Росії оптимістичні настрої, видання вказує на кілька фактів, які вже сьогодні можуть стати серйозною проблемою для організаторів чемпіонату.
Інфраструктура не відповідає вимогам ФІФА. В даний момент, коли до чемпіонату залишається 5 років, будівництво нових стадіонів йде повільніше, ніж намічалося”.
Як би то не було, російський уряд має в своєму розпорядженні 22 млрд доларів на проведення ЧС (до речі, Бразилія витратить на ЧС-2014 13,6 млрд). Це буде перший мундіаль у Східній Європі.
Але автори вказують, що “слабка підтримка ЧС в народі і занепад російського першого дивізіону” затьмарюють очікування. Зі свого боку, Кремль запевняє, що ЧС створить нові робочі місця і стане додатковою підставою для необхідної модернізації шосе, залізниць та аеропортів.
“Однак Standard&Poor’s вказує у своїй доповіді, що в будівельній галузі наростає корупція”, – йдеться в статті. Автори згадують про будівництво стадіону в Петербурзі: початковий кошторис становив 200 млн євро, остаточний – близько 1 млрд євро, тож це один з найдорожчих стадіонів на планеті.
Також газета зазначає, що стадіон в Самарі в результаті обійдеться вдвічі дорожче, ніж планувалося раніше.
Нагадаємо, чемпіонат Європи з футболу, що відбувся торік в Україні, також обійшовся країні серйозними витратами – як повідомлялося в офіційних зведеннях Кабінету міністрів України, на Євро-2012 Україна витратила близько 40 мільярдів гривень.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас