Honda виділить $500 млн на відкриття заводу в Мексиці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Honda виділить $500 млн на відкриття заводу в Мексиці

Світ
210
Компанія Honda Motor Co. оголосила про відкриття нового виробництва в Мексиці з інвестиціями майже в $500 млн, повідомило міністерство економіки країни.
Новий завод буде розташовуватися в штаті Гуанахуато і спеціалізуватиметься на виробництві трансмісій. Орієнтовна потужність підприємства оцінюється в 350 тис. одиниць продукції на рік, а кількість нових робочих місць складе 1,5 тис.
За словами міністра економіки Мексики Ільдефонсо Гуахардо, зараз Мексика вже займає восьму позицію серед світових виробників автомобілів, а також четверте місце серед експортерів легкових автомашин.
Автомобільна промисловість в Мексиці займає одне з провідних місць в економіці, її частка у ВВП становить 20%. Більше 11% працездатного населення Мексики працює на автоскладальних заводах провідних світових автомобільних компаній.
На автоскладальних заводах Мексики збираються автомобілі всесвітньо відомих марок: американських Chrysler, Ford, General Motors, японських Nissan, Honda, Toyota, а також німецького Volkswagen.
Раніше повідомлялося, що в липні 2013 року Honda Motor Co. планує відкрити автомобільний завод в Японії. Це стане першим відкриттям нового виробництва компанії в Японії майже за 50 років.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас